Konkrétní případy ze správní praxe Rady

Zájemcům, kteří by se rádi seznámili s konkrétními řízeními, v nichž Rada řešila odvysílání problematických audiovizuálních mediálních obsahů, nabízíme výběr zajímavých případů. 

Výběr zahrnuje kauzy, které byly ukončeny uložením pokuty, či vydáním upozornění na porušení zákona. Každý jednotlivý případ je doplněn správním rozhodnutím Rady i rozhodnutími soudu, eventuálně zněním vydaného upozornění.

predchozí

Gyilkos szerelem (Zabijáci osamělých srdcí)

Provozovatel AMC Networks Central Europe s.r.o. odvysílal dne 24. února 2019 od 08:22:58 hodin na programu FILM CAFE film Gyilkos szerelem – Zabijáci osamělých srdcí.

A holló (Havran)

Provozovatel AMC Networks Central Europe s.r.o. odvysílal dne 24. února 2019 od 14:58:04 hodin na programu FILM CAFE film A holló (Havran).

Reklama AAA auto

Společnost AURES Holdings a.s. zadala do televizního vysílání reklamu s motivem AAA auto. Rada se zabývala odvysíláním reklamy dne 12. března 2020 v čase 12:24:27 hodin na programu NOVA.

Zprávičky, reportáž Den Země v Opavě

Provozovatel Česká televize odvysílal dne 9. května 2019 v čase od 18:40 hodin na programu ČT:D  pořad Zprávičky a v jeho rámci pak reportáž o Dnu Země v Opavě.

Velké zprávy, reportáž o tragické explozi panelového domu v Prešově

Provozovatel FTV Prima spol. s r. o. odvysílal dne 6. prosince 2019 od 18:55 hodin na programu Prima zpravodajskou relaci Velké zprávy a v jejím rámci reportáž, která informovala o tragické explozi panelového domu v Prešově na Slovensku.
následující
info@detiamedia.cz

Fórum webu děti a media